Drogie Vectone, przyślijże mi wreszcie moją kartę!

Drogie Vectone, przyślijże mi wreszcie moją kartę!

Na początku stycznia 2015 portal DobreProgramy.pl poinformował o wejściu na polski rynek nowego operatora. Chodzi o Vectone Mobile, wirtualnego operatora sieci komórkowej, który świadczy już usługi w Wielkiej Brytanii, Holandii, Szwecji, Finlandii, Francji, Belgii, Danii, Polsce, Portugalii i Austrii (lista krajów przytoczona metodą Copy-Paste’a za Wikipedią). Firma powstała w 2009 roku w Wielkiej Brytanii.

Praktycznie natychmiast sprawdziłem ofertę, badając przede wszystkim to, co mnie najbardziej interesuje – pakiety internetowe. Na tle innych działających w Polsce operatorów oferta Vectone Mobile wygląda w tym względzie bardzo ciekawie. Najbardziej opłacalny wydaje się pakiet 5 gigabajtów za 15 złotych. Pewną wadą jest to, że wszystkie pakiety, bez względu na cenę i ilość transferu, są ważne przez 30 dni.

Oferta jest trochę dziwna, swoją drogą. Za 15 złotych dostaniemy 5 gigabajtów, ale za 25 złotych już tylko 7 gigabajtów, a za 35 złotych – 10. Bardziej opłaca się kupić dwa pakiety po 15 złotych, gigabajtów tyle samo, a koszt mniejszy.

W chwili obecnej karty SIM Vectone Mobile można nabyć jedynie przez Internet – nie są dostępne w kioskach czy centrach handlowych. Ja swoją kartę zamówiłem już ze trzy tygodnie temu i do dzisiaj ona do mnie nie dotarła. Gdy tylko dotrze, nie omieszkam przetestować i sprawdzić jakość usług tej firmy.

Views All Time
2
Views Today
2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *